niedziela, 31 sierpnia 2014

3108 Blog Day:)

Cześć Kochani!

Dzisiaj, czyli 31 sierpnia (31.08) przypada Międzynarodowy Dzień Blogera. Wszystkim Blogerom, a więc i sobie życzę przede wszystkim chęci do pracy nad blogiem, morza inspiracji i wielu, wielu dobrych pomysłów:) Tradycją tego dnia jest wytypowanie pięciu blogów, które na co dzień czytamy i które po prostu uważamy za godne polecenia:) Ja oczywiście pokażę Wam więcej ulubionych blogów. A co:) Kolejność oczywiście przypadkowa. I tym razem pominę blogi kulinarne z jednym, małym wyjątkiem. Jeśli chcesz poznać, listę moich blogów kliknij "Czytaj dalej".


 
PrzepisoTeka- może to nieco niegrzeczne, ale na początek proponuję Wam swój własny blog. Swego czasu włożyłam w niego mnóstwo pracy i nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę. Jeśli podobają Ci się przepisy z tego bloga. to z całą pewnością spodobają Ci się te z PrzepisoTeki.

Lusterko.net- sympatyczny blog, sympatycznej Marty. Myślę, że można sklasyfikować go jako kobiecy blog lifestylowy. Autorka porusza wiele ciekawych tematów, więc sądzę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Just Stay Classy- bloga Kasi znalazłam poszukując osoby, która pomoże mi w ogarnięciu szablonu mojego bloga. Czy się udało- oceńcie sami. Mi się bardzo podoba:) Do Kasi warto zajrzeć, aby sprawdzić jak działają kosmetyki, o których pisze. Nie powiem- jest to bardzo pomocne przy planowaniu zakupów.

Good to try!- blog prowadzony przez dwie dziewczyny- Anię i Natalię. Odwiedzam go często i chętnie ze względu na jego estetykę, która do mnie trafia i oczywiście z powodu poruszanych tam tematów.

Infallible Lifestyle- blog Agnieszki. Jest to blog głównie kosmetyczny, ale brakuje w nim tematów szeroko-pojętego lifestyle. Lubię tam zaglądać, bo po prostu dobrze się tam czuję.

Beauty of dreams- kosmetyczny blog Gosi. Odwiedzam go często, bo mam zaufanie do Gosi, która recenzując dany produkt ocenia go szczerze, choć oczywiście subiektywnie. Nie znajdziemy tam na każdym kroków "ochów" i "achów". Warto tam zaglądać jeśli nie jesteśmy pewne jakiegoś zakupu. Poza tym bardzo dobrze czyta się tego bloga.

Vademecum Blogera- blog Beaty. Nazwa bloga bardzo trafnie opisuje jego treść uważam, że każdy Bloger powinien odwiedzić regularnie VB, aby stale ulepszać swój warsztat.

One Little Smile- blog Pauli. Odwiedzam go od bardzo dawna i bardzo regularnie. Szczerze mówiąc ten blog był bardzo dużą inspiracją do stworzenia Amarantowych Okularów. Paula pisze o bardzo ciekawych rzeczach. Nie zawsze się zgadzam z jej opinią, ale zawsze jest bardzo ciekawie. Poza tym bardzo lubię podziwiać jej autorskie grafiki.

P.S. Zgłoszenia do rozdania przyjmuję do północy.

Właśnie dlatego kolejna lakierowa odsłona została przeniesiona na wczoraj.
I to tyle na dziś:) 


8 komentarzy:

 1. Kochana, z okazji Dnia Blogera życzę Ci jak najwięcej blogowych sukcesów :)

  Bardzo mi miło, że wyróżniłaś także mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Jakże mogłabym inaczej? :)

   Usuń
 2. Życze jak najwięcej blogowych lat! ;)
  Czekam z niecierpliwością na wyniki! ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszego :) znam 4 blogi z wymienionych ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. @Ja? Kiedy usunęłam jakiś komentarz?
  "No ja bym nie zapłaciła fryzjerowi za tą koloryzację." <- To jest Twój komentarz, nie usunęłam go, nie zdążyłam nawet go opublikować a Ty już dodawałaś nowy, że usuwam komentarze, no proszę Cię. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie bloga! Każda opinia jest dla mnie ważna, dlatego proszę zostaw po sobie ślad. Pozdrawiam, Paulajna.