poniedziałek, 29 września 2014

Wrzesień: 6 piosenek miesiąca + Instagram Mix

Wrzesień dobiega końca... Może to nic odkrywczego, ale cieszę się, że to już koniec. Był to trudny miesiąc. Dopiero co zdążyłam się przeprowadzić z Łodzi do Warszawy. Zmieniłam pracę, otoczenie i takie tam. Musiałam oddać stare mieszkanie i ogarnąć się w nowym. Cieszę się, że to już za mną. Tak wrzesień był intensywny. Ale nie zabrakło w nim muzyki! Od teraz będę łączyć post muzyczny z miksem zdjęć z Instagrama. Kto jest ciekawy ten niech kliknie "Czytaj dalej".

(kolejność przypadkowa)

 Linkin Park- Final Masquerade"
Fall Out Boy- Dance, DanceComa- Deszczowa Piosenka (na pożegnanie z Łodzią)


Serj Tankian- Baby


Hollywood Undead- Coming Back Down

Ira- Ona jest ze snu
 W tym miesiącu mało zdjęć, bo to był na prawdę zabiegany czas. Jeśli spodobała Ci się ta część wpisu to zapraszam tutaj na sierpniowy mix.  Zdjęcia w odwróconej chrnonologii.

 1. Fragment mojego nowego pokoju. Tutaj widać toaletkę! 2. We wrześniu musiałam pojawić się kilka razy w stolicy. Teraz już jestem tu na stałe. 3. Pyszne piwo kokosowe. Szkoda, że właściciel tego browaru jest homofobem. Już więcej go nie kupię. 4. Paczki od blogerek czyli nagroda od Good to try! i zakupy wyprzedażowe od Kasi z just stay classy. 5. Palimy Soft Blanked! 6. Małe zakupy w YC. 7. Gorąca czekolada to jest to! 8. Piękne stoisko z dyniami w Tesco. 9. Gramy w czwórkę. 10. Lakierowe nowości.

***
Znasz któryś z tych kawałków? Lubisz? A może Twój gust muzyczny jest zupełnie inny? Daj znać co o tym sądzisz:)
 

6 komentarzy:

 1. Żadna z tych piosenek nie towarzyszyła mi w tym miesiącu ;) Ja raczej inny tym muzyki wolę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Linkini <3 ta piosenka towarzyszy mi już kilka miesięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Ja też:D Miałam także być na ich dwóch koncertach;)

   Usuń

Dziękuję za odwiedzenie bloga! Każda opinia jest dla mnie ważna, dlatego proszę zostaw po sobie ślad. Pozdrawiam, Paulajna.