Spis treści

Strona w budowie

Aby ułatwić Wam poruszanie się po blogu postanowiłam stworzyć spis treści. Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej traficie do interesujących Was treści:)

Strony

O mnie- podstrona, na której opowiadam co nieco o osobie. Opisuję także moją przygodę z blogowaniem i informuję dlaczego założyłam tego bloga.
Kontakt- każdy kto chcę się ze mną skontaktować inaczej niż przez komentarze powinien odwiedzić tą stronę.
Reklama- zachęcam do zajrzenia tam każdego kto jest zainteresowany nawiązaniem ze mną różnorakiej współpracy.
Sklep- jako wielka miłośniczka różnych kosmetyków mam całkiem sporą ich kolekcję. Jak to w życiu nie wszystkie okazały się być idealne dla mnie. Na tej podstronie sprzedaję różne produkty w cenach o około 70% niższych niż te podane na wizażu.
PrzepisoTeka- mój blog kulinarny.

Pielęgnacja ciała

Płyny do higieny intymnej- post, w którym porównuję składy i właściwości trzech produktów z różnej półki cenowej.

Pielęgnacja twarzy

Porównanie dwóch tanich płynów micelarnych z Tołpy- post, w którym opowiadam Wam o dwóch tanich płynach micelarnych do demakijażu popularnej marki Tołpa, która produkuję także pod szyldem marek własnych.

Porównanie dwóch tanich żeli do twarzy z Tołpy- post, w którym opowiadam Wam o dwóch tanich żelach do mycia twarzy popularnej marki Tołpa, która produkuję także pod szyldem marek własnych.

Tania pielęgnacja: Tonik z Rival de Loop- post, w którym opowiadam o  tanim i skutecznym toniku do twarzy z Rossmanna.

Pomadki pielęgnacyjne do ust- post, w którym porównuję dla Was, aż 11 produktów do ochrony naszych ust.

DIY: kokosowo- pomarańczowy peeling do ust- post, w którym opowiadam Wam jak stworzyć domowy kosmetyk do peelingu ust.

Ochrona UV

Ochrona przeciwsłoneczna- post, w którym pokazuję Wam przykładowe kosmetyki, których nie powinno zabraknąć w żadnej wakacyjnej kosmetyczce.

14 faktów związanych z promieniowaniem UV- warto tam zajrzeć przed planowaniem urlopu, aby ustrzec się przed konsekwencjami nadmiernej ekspozycji ciała na słońce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedzenie bloga! Każda opinia jest dla mnie ważna, dlatego proszę zostaw po sobie ślad. Pozdrawiam, Paulajna.